У Вінницькому Протопресвітерстві відбувся підлітково-молодіжний табір

Щороку у Вінницькому Протопресвітертсві Київської Архиєпархії проводиться підлітково-молодіжний наметовий табір під проводом отців та сестер Чернечої Родини Воплоченого Слова УГКЦ.

Цьогоріч з 5 по 10 липня участь у таборі взяло 21 дитина, аніматори з групи молоді при парафії Покрова Пресвятої Богородиці з м. Вінниця та інші парафіяни, які допомагали з його організацією. Табір проходив у с. Кліщів Тиврівського району. Для всіх учасників табору це був корисний і захопливий відпочинок: веселі ігри, змагання в командах, кінотеатр під відкритим небом, походи, розігрування сценок та різні гуртки.

Особливими моментами таборового життя були молитва, катехитичні науки, життя в наметах, пісні навколо багаття та купання у річці.

Кожного дня, діти мали можливість брати участь в Божественній Літургії, св. Сповіді та інших духовних практиках. Дуже цікавим і завзятим було змагання в катехитичній частині табору. Щодня діти слухали цікаві науки, присвячені св. Йосифові. Учасники табору дізналися багато фактів з життя св. Йосифа, а також на завершення табору відвідали санктуарій присвячений цьому святому у м. Гнівань.

Преслужба Згромадження