У Вінниці відбувся ораторій для вівтарників

З 23 по 25 липня на парафії Покрова Пресвятої Богородиці у м. Вінниця відбувся ораторій для вівтарників. Під супроводом місцевого отця Антонія Вацеби, ВС та брата Іллі Смолія, ВС у заході взяло участь 8 членів місцевої вівтарної дружини.

Протягом трьох днів учасники приділяли час молитві, навчанню, іграм та відпочинку.

У перший день ораторію вівтарники молилися спільно вервицю, познайомились із життям святих, які є покровителями вівтарних дружин: св. Іваном Предтечею, св. Йосафатом Кунцевичем та св. Доменіком Савіо, гралися в різні ігри, дивились мультфільм  та відвідали місцевий парк з атракціонами. А на завершення дня всі взяли участь у  Божественній Літургії.

Другого дня учасники ораторію після спільної молитви на вервиці ознайомились із обов’язками вівтарників та після обіду відвідали санктуарій чудотворної ікони Пресвятої Богородиці у м. Летичів, Хмельницької обл. Місцевий настоятель отець Адам розповів про історію храму та монастиря де знаходиться чудотворна ікона. Після спільної молитви та невеличкого відпочинку всі знову повернулись у Вінницю, щоб завершити день молитвою Божественної Літургії.

Пресслужба Згромадження