У Славутичі відбулась презентація книг о. Андрія Зелінського

8 лютого 2017 року у наймолодшому місті України – Славутичі, відбулась презентації книг о. Андрія Зелінського.

Як розповів о. Юрій Логаза, цього дня мешканці міста мали нагоду познайомитись з відомим священиком Української Греко-Католицької Церкви о. Андрієм Зелінським, членом чернечого згромадження «Товариство Ісуса», військовим капеланом і громадським діячем, членом Ініціативної групи та Наглядової ради Української Академії Лідерства. У Славутичі священик представив свій творчий доробок: книги «Соняхи» та «На ріках вавилонських».

«Вдумливий погляд, спокійний впевнений стиль ведення діалогу, планетарний масштаб серця, скромність побуту та доцільність кожної миті життя… «Війна» очима такої людини, виглядає зовсім по-іншому, аніж нам доводиться чути зі стрічки новин…», – ділились враженнями очевидці презентації.

Пропонуємо Вашій увазі вибрані меседжі, з якими звернувся автор книг до присутніх у залі:

• «Війна – це не тільки постріли, але і відсутність світла, руйнація простору і часу, впорядкованого життя».
  • «Тільки любов може зцілити людську свободу та гідність, відстояти саму людину та її світ, раз і назавжди повернути людину з війни. Тільки любов здатна на перемогу».
  • «Шлях примирення інколи триває довго, але завжди приводить додому. Нам є куди повертатися».

Завершили захід зворушливим спілкуванням, питаннями та відповідями, кадрами військової хроніки та гімном України.

Довідка: о. Андрій Зелінський – священик Української Греко-Католицької Церкви, політолог, науковець, з червня 2014 року бере активну участь у наданні духовної підтримки українським військовим у зоні АТО, здійснюючи своє служіння у підрозділах ЗСУ під Слов’янськом, Краматорськом, Старогнатівкою та у Пісках, Дебальцевому, Широкиному Донецької області.