У період карантину благодійний фонд Карітас-Житомир провів ряд благодійних акцій

У період карантину, за минулий тиждень благодійний фонд “Карітас-Житомир” провів ряд благодійних акцій для потребуючих людей.Соціальне служіння в умовах пандемії захворювання COVID-19

Карітас України посилює свою роботу в умовах пандемії захворювання COVID-19 та продовжує докладати максимум зусиль для організації допомоги потребуючим. «Пригадую, коли оголосили карантин і довелося зачиняти офіс, було сумно, бо доводиться на деякий час розлучитися з нашими друзями. З тим кого любимо, та з тим з ким працюємо, з ким вчимося… Проте приходили думки, що можна буде трохи відпочити, буде трохи вільного часу… Але все виявилося навпаки. Виявилося, що тих, кому потрібна наша допомога тепер є значно більше, ніж було дотепер…», – йдеться в повідомленні Протоєрея Віталія Сидорука у соціальній мережі.«Не встигли ми розвести «Fairy» від «Procter & Gamble Україна», – зазначає директор Карітасу, – як вже зустрічаємо машину з молокопродуктами від Food Bank Ukraine. Завантаживши бус, знову вирушаємо до тих, хто нас чекає. Відвідуємо благодійну організацію «Центр обліку бездомних» та дітей-сиріт з інвалідністю, що на час карантину залишилися проживати у соціальному гуртожитку Житомирського вищого професійного училища-інтернат. Ніяк не можемо їх не відвідати. Нас тут чекають доволі часто».

Складні і скалічені долі

Отець Віталій також розповів, що разом із соціальною командою відвідав мешканців Житомирського обласного центру соціально-психологічної допомоги. «Тут також не все просто. Складні і скалічені долі. Тому наш автомобіль з допомогою відправили до Коростишева. Наш осередок у парафії Святого Івана Хрестителя УГКЦ зростає та набирає обертів. Сьогодні тут отримали допомогу більше півсотні дітей з потребуючих родин. Щира подяка за співпрацю о. Василю Юрківу. Пізніше відвантажили автомобіль до Бердичева. Тут працює о. Іван Цихуляк. За його посередництва та співпраці допомогу отримали безхатьки, люди з інвалідністю, люди похилого віку та багатодітні родини. Наступне відвантаження їде у Чуднівський район. Тут знову нам допомагають о. Роман Шкрібенець та о. Степан Вавричин. Люди похилого віку, багатодітні родини… Кожен хто потребує сьогодні допомоги попадають у поле зору наших помічників», – пише о. Віталій Сидорук.

Співпраця з бізнесом

У рамках співпраці P&G з Міжнародним благодійним фондом Caritas Ukraine cвій вантаж отримав і БФ «Карітас-Житомир». А це понад 500 літрів миючого засобу для посуду «Fairy». Благодійний фонд передав медичним закладам та найуразливішим категоріям населення Житомирщини. «Зокрема більшість продукції було передано до КУ «База Спецмедпостачання», звідки буде розподілена по опорних лікарнях області. Частина продукції була безпосередньо передана кільком медичним закладам, в яких проходять лікування особи із захворюванням COVID-19. Також миючими засобами було забезпечено соціальні заклади Житомирщини, зокрема БО «Центр обліку бездомних», Житомирський обласний центр соціально-психологічної допомоги та будинки пристарілих. Частина допомоги була передана найбільш незахищеним верствам населення, які не мають фінансової змоги придбати високоякісну побутову хімію для власних потреб. У результаті допомогу отримали мешканці соціального гуртожитку УТОС та працівники УТОСу. Завдяки активній співпраці з «Карітас-Житомир» парафій УГКЦ допомогу отримали у Чуднівському та Коростишівському районах області», – читаємо в повідомленні благодійного фонду.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал

ПРОСИМО ВАС ПІДТРИМАТИ РОБОТУ НАШОГО САЙТУ, ЩОБ МИ ЕФЕКТИВНІШЕ СЛУЖИЛИ СЛОВУ БОЖОМУ В УМОВАХ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ.

МЕДІЙНІ ІНІЦІАТИВИ КИЇВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ МОЖЕТЕ ПІДТРИМАТИ СКОРИСТАВШИСЬ ЦИМИ РЕКВІЗИТАМИ:

Найменування отримувача: БО ВФСРД СОБОР, ВБО Код отримувача: 37044719 Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN: UA733052990000026004026802764 Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”