У Патріаршому Соборі молились паломники із Хорватії

28 червня 2018 року, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового, відбулася молитва паломників з Хорватії. Цього дня очолив Літургію Владика Іван Девчіч, архиєпископ Рієки (Хорватія). Разом з Єпископом співслужив Владика Богдан Дзюрах, секретар Синоду єпископів УГКЦ та духовенство Київського протопресвітерства.

У своєму слові до паломників владика Богдан зазначив: «Дякуємо вам за ваше паломництво та просимо Бога, щоб ви ще пережили багато гарних моментів тут у Києві, а відтак у Львові. А повернувшись додому могли сказати своїм рідним і знайомим: «Ми побачили Воскреслого Христа і християнські громади, які з Христом і у Христі воскресли, тому збудовані на міцному камені єдиної, святої, апостольської Церкви»», – зазначив владика Богдан.

На згадку про прощу до Патріаршого Собору Владика Богдан подарував паломника вервиці та іконки Фатімської Богородиці написані київським іконописцем: «Від імені цієї Церкви прохаю Вас: моліться за нас, щоб наша віра не маліла, щоб Католицька Церква в Україні росла і розвивалася»,– закликав Єпископ.

Після Літургії паломники спільно перейшли у крипту Патріаршого Собору, де спочиває тіло Блаженнішого Любомира. Там спільно вшанували молитвою Блаженнішого Патріарха Любомира.