У парафії УГКЦ на Троєщині вшанували захисників України

14 жовтня 2018 року, на парафії Святого Архистратига Михаїла УГКЦ на Троєщині, пройшли заходи з нагоди свята Покрова Пресвятої Богородиці та дня захисника України.

Зокрема у святкуваннях взяли участь матері загиблих Героїв України, представники ГО «Родини ветеранів АТО», ГО «Християнська служба порятунку» та ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

Розпочали заходи Божественною Літургією, яку очолив о. Віталій Герасимів. У своєму слові душпастир зазначив: «Це свято, яке ми святкуємо сьогодні є особливе, воно пов’язане з Марією, яка дає свій захисток з небес. Вона захищає не тільки народи, але й кожного з нас зокрема», – наголосив священик.

Ведучи далі він зауважив: «Не один раз в історії людства ми бачили як Пресвята Богородиця Своїм омофором огортала міста і рятувала людей від ворогів. Це дає нам ще більшої надії, що і за всіх нас Вона заступається у скрутні хвилини нашого життя».

Після Літургії у парафії вшанували загиблих воїнів молитвою Панахидою. Пізніше відбувся круглий стіл на тему «Мати героя – під покровом Пресвятої Богородиці». На завершення парафіяни спільно з гуртом Київської Трьохсвятительської духовної семінарії «МетаНоя» привітали матерів піснями й теплими словами підтримки та співчуття.

Звертаючись до них о. Віталій наголосив, що вони повинні гордитись вчинками своїх синів, а ми у свою чергу, зможемо розділити їхній біль, та будемо молитись за їхні душі.