У парафії УГКЦ міста Вишневе розпочався навчальний рік у катехитичній школі святого Йоакима

19 вересня 2021 року, у  катехитичній  школі святого Йоакима, що діє при парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе розпочався навчальний рік.

Розпочалось навчання із благословення дітей і катехитів протоєреєм Володимиром Мальчиним, адміністратором парафії  Святої Анни УГКЦ міста Вишневе. Звертаючись до присутніх душпастир зазначив: «Катехитичне служіння – це не просто передача інформації чи знань про християнство. Це в першу чергу досвід ділення вірою. Тому він має бути особистим та автентичним», – наголосив він.

Цього року у катехитичній школі є три вікових групи для дітей, а також катехизація для дорослих. У першу групу входять діти, які готуються до Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя, у другу молодші підлітки віком від 10 до 12 років, в третю старші підлітки віком від 13 років. Раз у місяць для старших підлітків планується проводити «ярмарок професій», коли хтось із парафіян розповідатиме про свій фах. Варто зазначити, що дві старші групи провадитимуть катехити, які цього року завершили навчання у Катехитично-педагогічному інституті Українського Католицького Університету.

Пресслужба Київської Архиєпархії