У парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе відбулись Великопісні реколекції

У днях 26-28 березня 2021 року, на парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе відбулись Великопісні реколекції на тему: «Молитва Святого Єфрема Сирійського».

Реколекційні науки для парафіян провів на запрошення Протоєрея Володимира Мальчина, ієрмонах Ілля Мамчак, студит.

Перші дві реколекційні науки душпастир провів онлайн. Зокрема у першій науці розповів, чому ми у молитві Святого Єфрема Сирійського просимо звільнити нас від духа лінивства, недбайливости, властолюбʼя і пустомовства. «Є ті прохання, які ми заносимо до Господа, від чого Він нас має звільнити. Напевно ми б не знали, від чого нас мав би звільнити Господь, якби нам не підказали Святі Отці для яких Господь був на стільки близьким, як для нас повітря».

Під час другої реколекційної науки душпастир розповів, що після того, як наше серце очищене від пристрастей, щоб душа знову не була опанована гріхом воно має трудитись над чеснотами. Саме тому у молитві Святого Єфрема ми просимо у Господа Духа чистоти, покори, терпеливости й любові. «Людина має полюбити шукати чесноту, як легені повітря тому, що в чеснотах вона знаходить відраду та повноту життя», – зазначив реколектант.

Третю реколекційну науку о. Ілля виголосив під час недільної Божественної Літургії, яку реколектант молився у співслужінні з адміністратором парафії протоєреєм Володимиром Мальчином та о.Ярославом Павлюком, сотрудником парафії. Звертаючись до парафіян реколектант звернув увагу на те, що після того, як людина очистила своє серце від пристрастей і здобула чесноти, вона повинна поставити охорону, яка б охороняла її чесноти. І ця сторожа виражена в останній частині молитви святого Єфрема, а саме: бачити свої гріхи і не осуджувати ближнього. «Говорять Святі Отці, що гріх осудження, з якого ми не завжди даємо собі звіт, є величезним злом. В одну мить він може забрати величезне надбання і все багатство, яким є збагачена людська душа від Бога», – наголосив душпастир.

Пресслужба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал

Якщо Ви бажаєте підтримати роботу медійних проєктів Церкви, то просимо Вас скласти пожертву скориставшись цією простою формою: https://bit.ly/2V9vVSw