У парафії Святого Священномученика Йосафата відбулися Передріздвяні реколекції в онлайн форматі

У днях 25-29 грудня 2020 року на парафії Святого Священномученика Йосафата УГКЦ у Cвятошинському районі міста Києва, відбулися Передріздвяні реколекції в онлайн форматі.

Реколекційні науки для парафіян провів на запрошення Протоєрея Василя Чудійовича, о. Андрій Боднарук, Голова Пресбюро Київської Архиєпархії УГКЦ. Впродовж реколекцій кожного вечора, священник разом з вірними молився та розважав над таємницями Вервиці. Після молитви о. Андрій провадив духовні науки.

Під час першої зустрічі говорили про духовне зростання парафіянина на прикладі Святого Йосафата. Реколектант  розважав над молитвою, яка формувала святість святого Йосафата. Священник звернув увагу, що у житті святого Йосафата був момент, коли у дитинстві він увійшов у храм, де побачив Розп’яття Ісуса Христа, і відтоді він кожного дня впродовж усього свого життя брав участь у Божественній Літургії, жодного разу її не пропустивши. «Це приклад для кожного християнина, адже завдяки такій молитві ми будемо перебувати у постійній злуці з Господом», – зазначив священник.

Друга наука звучала: «Парафія – мій дім, моя фортеця». Реколектант звернув у ній увагу на важливість участі вірних у парафіяльному житті: «Парафія це не просто храм, це Церква! Жива Церква! Тому кожен парафіянин несе відповідальність, щоб ця Церква розвивалась і приносила плоди для спасіння кожної людини”.

Під час третьої науки: «Таїнство сповіді в житті християнина», о. Андрій звернув увагу на важливість життя Святими Тайнами. «Сповідь – це не просто обов’язок, який ми маємо виконати раз у році. Сповідь – це місце зустрічі з Милосердним Христом. Через цю Святу Тайну людина може наблизитись до Бога та перемінити своє життя в кращу сторону. Господь завжди чекає наших зустрічей у сповідальниці, Тому ми не можемо дозволити собі, щоб відкладати її на потім».Четверта наука реколекцій стосувалась духовних криз та їх подолання. Душпастир розповів, що у житті християнина можуть відбуватись моменти піднесення у вірі. Але рівно ж трапляються упадки. «Маємо приклади взяті із життя багатьох святих, які були грішниками, але зуміли навернутись і перемінити своє життя. Кожна духовна криза є нагодою стати сильнішим християнином. Тому просімо Бога, щоб давав нам сили та мужності у вірі крокувати за Його Євангелією», – заохотив о. Андрій.

Завершились реколекції празничною недільною Бжественною Літургією, яку реколектат молився у співслужінні з Парохом Протоєреєм Василем Чудійовичем та Протоєреєм Андрієм Бонисом, Адміністратором парафії Пресвятої Трійці УГКЦ в Оболонському районі Києва.

Пресслужба Київської Архиєпархії