У місті Біла Церква провели акцію «Подаруй в’язню книгу»

Цими вихідними у парафії Різдва Христового УГКЦ міста Біла Церква провели акцію «Подаруй в’язню книгу».

Організаторами заходу стали учасники парафіяльної спільноти Святого Юди Тадея. Провели акцію за сприяння Відділу душпастирства в пенітенціарній системі України Патріаршої курії УГКЦ. Зокрема, як розповів о. Ігор Гріщенко, місцевий священик УГКЦ, завдячують парафіяни керівнику відділу о. Костянтину Пантелею, та референту Пенітенціарного душпастирства УГКЦ Павлу Загороднову.

Захід проводився в Білоцерківській виправній колонії управління Державного департаменту України № 35. Протягом години бажаючі мали змогу поспілкуватися із гостями.

Провівши акцію парафіяни висловили вирази вдячності усіх, хто спричинився до проведення заходу: «Дякуємо усім жертводавцям, а особливо п. Тетяні Кір’ян за їх жертвенність та допомогу у проведенні акції».