У місті Бершадь, що на Вінниччині відкрили виставку «Нічого таємного, що б не стало явним»

4 липня 2021 року, у місті Бершадь, в храмі УГКЦ відкрили виставку історичних досліджень «Нічого таємного, що б не стало явним».

Захід відбувся з нагоди відзначення сумної 75-ї річниці т.зв. «Львівського собору», який оголосив про «ліквідацію» Української Греко-Католицької Церкви.

«Виставка розповідає про передумови, методи, насильницької акції Російської Православної Церкви, сталінського режиму та його каральних органів, що мав далекосяжні й трагічні наслідки, поламавши тисячі людських доль, а проте так і не досягнув заявленої мети – знищення непокірної Церкви. Церква воскресла, щоб служити Богу і своєму народу. Приклад святих мучеників та ісповідників скріпляє віру сучасних християн. Переглядаючи експонати виставки ми дякуємо Богу за дар Церкви, її відродження і розквіт на теренах Бершадського краю. Ознайомитися з матеріалами можна щоденно з 9 години, в церкві біля літака», – написав у соціальній мережі Протоєрей Михайло Будник.

Пресслужба Київської Архиєпархії