У м. Фастів вірні УГКЦ дякували Богу за матерів та дар материнства

У місяці травні вірні парафії Святого Димитрія УГКЦ в м. Фастів, що на Київщині особливо вшановують усіх матерів та дякують Богу за дар материнства.

Фото з Дня матері 2

Праох місцевої прафії о. Віталій Марцинюк розповів: «Травень – особливий місяць у нашому календарі, адже у травні ми святкуємо День матері, відзначаємо День родини, а свої молитви заносимо до Пречистої Богоматері, якій і є посвячений цей місяць. Тому нааша парафія старанно готується, щоб у травні належним чином відзначити матерів та подякувати Богові за дар материнства», – зазначив він.

Цього річ як і кожного року наймолодші парафіяни недільної школи приготовляли віршики для своїх матусь, а також подарунки, зроблені власноруч на знак подяки Небесній Матері за опіку та небесну поміч.

«Хоча на вулиці було похмуро, у серцях усіх присутніх було багато тепла та любові, – розповідають учасники заходу. А через тиждень мали прощу наших діток з парафії та дітей з Міського будинку дитини до музею: «Українське село». Запізналися із традиціями та культурою наших прадідів, а також весело та пізнавально провели час. Фестиваль ковалів з різних куточків України допоміг запізнатися дітям із ковальським ремеслом. Загалом, кожен відчув цінність спільноти та свою важливість у великій мозаїці Божих дітей», – ділились парафіяни.