У Київській архиєпархії завершились формаційні курси для священиків

З 5-8 жовтня, священики та диякони Київської архиєпархії, брали участь у формаційних курсах, які проходили в с. Зарічани (Житомирщина).

УГКЦ КА

Завдяки духовно-нуковим вправам, священики Київської архиєпархії, отримали відповідні знання, які є надзвичайно потрібними для ефективного священичого служіння в умовах сьогодення.

На курсах відбулось багато цікавих лекцій та обговорень. Так до прикладу, одного дня священики разом з п. д-р. Зеновійєм Свередою вивчали розвиток інфраструктури парафії. На цих заняттях, аналізували управлінську та фінансову структуру УГКЦ перед 1944 роком, а також говорили про вклад священиків та єпископів у розвиток кооперації, підприємництва та освіти.

Іншого дня, духовні особи з п. д-р. Олегом Цимбалюком, порушували важливі аспекти Канонічного права на ниві пастирського служіння. Ще іншого дня священики розважали над Поетичними книгами Біблії, які поглибити допомагала п. Галина Теслюк.

Також духовенство слухали практичних лекцій, пов’язаних з проповідуванням. Так, Протоієрей Михайло Будник, давав слухачам корисних та цікавих порад, як голосити Керигматичну проповідь. А також слухачі почули практичну лекцію на тему «Стратегія 2020», яку вів протоієрей Василь Чудійович, Канцлер Київської архиєпархії.

На завершення формаційних курсів, з духовенством Київської архиєпархії провів зустріч Єпископ-помічник Київський, Кир. Йосиф (Мілян). Владика провів практичну зустріч зі священослужитлями, в часі якої священики отримали безліч батьківських порад, які знадобляться їм у щоденному житті та в творенні живої парафії на теренах Київської архиєпархії УГКЦ.

Завершуючи Владика зачитав декрети, яким Блаженніший Святослав іменував окремих священиків парохами та адміністраторами парафій.

Щодня священиків єднали Божественна Літургія, спільна молитва часословом, та приватні бесіди, під час яких була прекрасна нагода обмінятись досвідом життя на парафіях.