У Київській архиєпархії розпочинають курси для читців та співців

Літургійна Комісія Київської архиєпархії УГКЦ, запрошує усіх бажаючих взяти участь в курсах для читців та співців, які відбуватимуться в днях 28-29 жовтня 2016 р.

kursy

В рамках курсів усі охочі запрошені також у п’ятниця 28 жовтня, взяти участь у презентації літургійного видання «Стихирар» (збірки літургійної музики українського середньовіччя). Захід розпочнеться об 18.00 год. в Національному історико-культурному заповіднику «Софія Київська».

Учасники презентації матимуть нагоду взяти участь ще й у духовному дійстві «Під Покровом» – перлини літургійної музики візантійсько-української традиції XVI-XVIII століть у виконанні крилосного хору «КЛІРОС» Свято-Іванівської Лаври УГКЦ зі Львова.

Наступного дня в суботу 29 жовтня у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії відбуватимуться самі курси. До Вашої уваги подаємо порядок проведення занять:

09.00 – Акафіст до Пресвятої Богородиці

10.00 – Сніданок;

10.30 – Лекція «Історія літургійного співу» п. Максима Тимо;

12.00 – Прослуховування (1-га група);

14.00 – Обід;

14.30 – Лекція «Духовний вимір богослужбового співу у житті Церкви»

єр. Тарас Сиділо

16.00 – Прослуховування (2-га група)

18.00 – Підсумки прослуховування, вечеря та роз’їзд.

Дані курси проходитимуть за адресою: Київська Трьохсвятительська духовна семінарія, Київська обл., Броварський р-н., с. Княжичі, пров. Боженка, 20.