У Київській архиєпархії розпочали Катехитичні курси

27 січня 2018 року у приміщенні катехитичного центру Київської архиєпархії, розпочала своє навчання нова група студентів катехитів.

Як повідомив голова катехитичної комісії Київської архиєпархії  протоєрей Петро Жук, цього року на катехитичні курси було зараховано 18 осіб. Студенти походять з різних парафій Київської архиєпархії, а зокрема; парафії міста Київ – святої Софії при старечому будинку, парафія Бориса і Гліба та з Карітасу, а також парафія Собор Вишгородської Богородиці, м. Вишгород, парафія Різдва Пресвятої Богородиці м. Ірпінь, парафія святої Анни м. Вишневе, та парафія Покрови Пресвятої Богородиці м. Вінниці.

Лекції розпочалися із зустріч з головою катехитичної комісії протоєреєм Петром Жуком, який привітав студентів та побажав усім їм щасливого завершення навчання на курсах та подальшого ревного служіння на парафіях Київської архиєпархії. Опісля о. д-р. Богдан Тимчишин розпочав для студентів курс морального богослов’я.

Пригадаємо, що катехитичні курси в Київської архиєпархії розпочалися у 2010 році. Станом на сьогодні там навчається разом у трьох групах 48 осіб. Навчання триває: 3 роки – бакалаврська програма і 1,5 року магістерська.