У Київській архиєпархії організовують Третю прощу до Тараса на Чернечу гору у Каневі

11 березня 2017 року у Київській архиєпархії відбудеться Третя проща до Тараса на Чернечу гору у Каневі.

В програмі прощі передбачена Архиєрейська Божественна Літургія, урочиста хода до «Тарасової Гори», та церемонія покладення квітів. Опісля відбудеться Панахида за упокій душі Тараса Шевченка, та всіх полеглих за волю України.

Окрім цього буде проведено непересічну акцію «Дуб Тараса», під час якої будуть посаджені дерева на Алеї єдності у Каневі. Для охочих також передбачена екскурсія по Шевченківському національному заповіднику.

За деталями звертайтесь до парохів та адміністраторів Ваших храмів, а також за телефонами: (068) 302 4495; (063) 951 2551; (044) 254 5610.