У Києві вручили дипломи магістра богослов’я випускникам Катехитично-Педагогічного інституту УКУ

11 лютого 2018 року, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового відбулося урочисте вручення дипломів магістра богослов’я випускникам Катехитично-Педагогічного інституту УКУ.

Захід розпочали Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Звертаючись до присутніх Патріарх зауважив: «У нас сьогодні велика радість, якою хочемо поділитися: ціла група випускників магістерської програми нашого Катехитично-Педагогічного Інституту отримує диплом магістра». Ведучи далі він зазначив: «Вручаючи сьогодні оці дипломи магістра, дозвольте вам теж вручити душі тих, до кого вас пошле Церква, а разом з цим – велику відповідальність», – наголосив Предстоятель

Після цього, до студентів звернувся ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії протоєрей Петро Жук: «Ваше Блаженство, з Вашого благословення в Київській архиєпархії спільно з Катехитично-Педагогічним Інститутом УКУ цю величну місію Слова Божого і навчання віри, ми почали здійснювати в 2010 році. Сьогодні наші студенти закінчили і сертифікатну програму, і перейшли цілий курс навчання бакалаврату. А тепер оця найкраща група дочекалася того моменту, коли вони завершують своє навчання, а водночас починають своє служіння для добра людей, яких Господь Бог поставить на дорогу їхнього катехитичного служіння».

Пізніше директор Катехитично-Педагогічного Інституту сестра Луїза Цюпа (СНДМ) подякувала всім професорам, які викладали для студентів: «Це навчання не завершується. Ми співали щойно на Літургії «ввесь день поучатися правді Твоїй», і тому кожного дня Боже Слово, Євхаристія це є наше постійне навчання і заглиблення у Божій любові».

Опісля магістри подякували всім тим, хто супроводжував їх у часі навчання: найперше спочилому у Бозі Блаженнішому Любомиру Гузару, котрий як батько настановляв, Блаженнішому Святославу за цінний приклад справжнього християнина, за супровід до Божого Царства, сестрі Луїзі за материнську опіку та любов, о. Петру, який був покровителем і провідником у навчанні, та пані Уляні Грех, котра була студентам як сестра, допомагала і нагадувала, заохочувала та спонукала.

Джерело: КТДС