У Києві відбувся ІІІ Конгрес мирян Києво-Галицької Митрополії УГКЦ

23 вересня 2017 р. в Києві, в монастирі св. Василія Великого (Львівська площа, Вознесенський узвіз, 7) відбувся ІІІ Конгрес мирян Києво-Галицької Митрополії УГКЦ.

Тема цьогорічного Конгресу звучала «Стратегія розвитку Митрополії: ЩО робимо, ЯК робимо, з КИМ і ЧИМ робимо». Участь у Конгресі взяли представники духовенства та мирян Київської архиєпархії та Донецького, Одеського, Луцького, Харківського і Кримського Екзархатів УГКЦ, як рівно ж представники різноманітних мирянських організацій, спільнот та рухів, які діють в Києво-Галицькій Митрополії.

Захід розпочали Божественною Літургією, яку очолив Владика Василь Тучапець, Екзарх Харківський у співслужінні з Владикою Степаном Меньком, Екзархом Донецьким та духовенством Києво-Галицької Митрополії УГКЦ.

Після Літургії, молитвою до Духа Святого засідання конгресу розпочав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Патріарх у своєму слові до учасників звернув увагу на важливості проведення такого заходу. Як зазначив Предстоятель УГКЦ, такі зустрічі є потрібні для кращого та доброго майбутнього нашої Церкви.

Пізніше учасникам були представленні представники єпархій та екзархатів. Після цього було обговорено ряд важливих тем про життя Церкви та мирянських спільнот. Зокрема говорили про актуальні завдання та способи їх реалізації.

Представники різних спільнот дійшли висновку, що сьогодні як ніколи важливо дбати про виховання дітей та молоді, які є майбутнім Церкви та народу. Окрім цього було поставлено і ряд завдань перед духовенством, щоденним обов’язком яких є бути «Добрими пастирями», так, як це заповів Сам Христос.

Прес-служба Київської Архиєпархії