У Києві відбулися нічні чування за щасливу долю українського народу напередодні виборів

Вночі з 12 на 13 квітня у храмі Св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі УГКЦ в Києві відбулися нічні молитовні чування за мир в Україні та щасливу долю українського народу напередодні виборів.

Чування відбувалися з ініціативи та у вокальному супроводі парафіяльного хору «Аскольд» та під духовним проводом Протоєрея Івана Сохана.

В програмі чувань, окрім богослужінь добового кола (Вечірня, Повечіря та Північна), були також Хресна Дорога, Ісусова молитва та інші молитви.

Кожен учасник чувань мав можливість приступити до Святої Тайни Покаяння. Впродовж чувань священик проповідував кілька наук про молитву та чуйну поставу серця християнина, про щирість та витривалість у молитовному спілкуванні людини з Богом, а також про Марію як матір та вчительку молитви. Закінчились чування на світанку Божественною Літургію.

Прес-служба Київської Архиєпархії