У Києві відбудеться Всеукраїнський форум сім’ї

14 березня 2018 року в НЦ «Український дім» ( м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться Всеукраїнський форум сім’ї.

Як повідомляють організатори, поточні виклики та загрози для української сім’ї змушують до активних дій. Саме тому, Громадський рух «Україна за сім’ю» за підтримки Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та Міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради «За духовність, моральність і здоров’я України» ініціюють проведення 14 березня 2018 року Всеукраїнського форуму сім’ї. Мета Форуму – привернення уваги до проблем  сім’ї  та дітей в Україні, консолідація зусиль представників органів влади і громадськості – задля  захисту  цінностей української сім’ї  та  формування державної сімейної політики заснованої на українських традиційних цінностях.

До участі у Форумі запрошено керівництво Уряду, парламентарі, науковці, журналісти, освітяни, представники громадськості, місцевого самоврядування, Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з усіх областей України. В рамках Форуму відбуватимуться пленарні засідання та робота по тематичних секціях (освітні програми, потенціал церков у питанні захисту сімейних цінностей, праця в медіапросторі, громадська та політична робота, батьківство). На Форумі буде прийнята Резолюція та представлений календарний план просімейних заходів на 2018 рік, пов’язаний з розвитком інституту сім’ї в Україні.

Початок Форуму о 10.00, реєстрація з 8.00 до 9.50, закінчення роботи – о 18.00.

Просимо Вас підтвердити участь у Форумі до 6 березня 2018 р.

заповнивши реєстраційну анкету за посиланням https://goo.gl/w2VEzN або за тел.: 067-374-90-92, 067-250-41-22, 099-129-71-80, або на електронну адресу: familyforum.ua@gmail.com

У разі необхідності на ім’я вашого керівництва буде надіслано лист від Голови Міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради України «За духовність, моральність та здоров’я України» з проханням відрядити Вас для участі у Форумі.