У Києві розпочала діяльність Порадня для узалежнених осіб

3 січня 2019 року, при Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві, розпочала свою діяльність Порадня загальноцерковного реабілітаційного центру УГКЦ “НАЗАРЕТ”.

«Це важлива подія у житті як і Київської Архиєпархії, так і цілої Церкви. Мета такого Центру є надання допомоги тим, хто потерпає від наркотичної, алкогольної чи ігрової залежності. Працівники центру допомагають не лише тим, хто має залежності, але і їх рідним та дорогим серцю людям», – розповідає о. Григорій Березюк, Голова Підкомісії «За тверезість життя».

«На жаль, проблема залежності поширена по всій Україні та у цілому світі. Вирішення завжди є! Якщо Ви, чи близька Вам людина опинилися у непростих обставинах; проблеми з наркотиками, алкоголем чи азартною залежністю, звертайтесь до нас. Не зволікайте в жодному разі. Звертайтеся до порадні “НАЗАРЕТ”!», – говорить Ольга, консультант центру.

Адреса:

вул. Микільсько-Слобідська, 5

м. Київ (Станція метро «Лівобережна»)

Телефон для довідок:

тел.: 095-390-43-62