У Києві проведуть тренінг: «Любов і дисципліна у вихованні дітей»

В суботу, 19 березня 2016 р., при монастирі Сестер Непорочної Діви Марії УГКЦ у Києві, відбудеться тренінг «Любов і дисципліна у вихованні дітей»

Виховання дітейЛюбов до дітей з боку батьків означає безумовне прийняття, ніжність, підтримку, увагу, задоволення потреб дитини, піклування про безпеку, розвиток здібностей… Також це і відповідальність за її дисциплінованість, набуті навички, стиль спілкування, здобуті знання, уміння поважати інших людей… Як поєднати такі різні сторони повсякденного життя?

Ці та інші питання обговорюватимемо на тренінгу асоціації “Алетея”, який допоможе відкрити новий погляд на виховання.

Організаторм заходу являється асоціаціація «Алетея». Тренінг провадитиме відомий психолог-педагог, автор дитячих книг, та тренер за міжнародною програмою ICDP Наталія Сиротич.

Тривалість:

11:00 – 15:00.

Адрес проведеня:

м.Київ, вул.Раєвського, 9а, монастир СНДМ.

Програма:

10.45 – реєстрація

11.00 – 14. 15 – тренінг з перервою на каву/чай

14.15  – 15.00 – спілкування з членами асоціації “Алетея”

Організаційний збір:

Одна доросла особа – 80 грн., подружжя – 120 грн, догляд за дитиною – 40 грн.

Для членів Київської асоціації християнських батьків «Алетея» знижка 50%.

Реєстрація учасників тренінгу до 17 березня за цим посиланням

Нагадаємо: Раніше у Києві провели тренінг «І все ж таки як виховати справжнього чоловіка і справжню жінку?»