У Києві проведуть Міжнародну екуменічну конференцію, присвячену Чорнобильській аварії

До 30-ї річниці дня пам’яті Чорнобильської трагедії в Києві 14 квітня 2016 року відбудеться міжнародна екуменічна конференція “Екологічний та антропологічний вимір Чорнобильської аварії”.

Чорнобиль

Організаторами конференції виступають Українська Греко-Католицька та Римсько-Католицька Церкви в партнерстві з Міжнародним освітнім центром м. Дортмунт, Німеччина, та Інститутом святого Томи Аквінського.

Мета конференції – обговорення ролі та значення людини (ліквідаторів) під час Чорнобильської аварії та вироблення рекомендацій просвітницької роботи в Україні.

Коло питань, що обговорюватимуться: проблеми та перспективи вивчення збереження створіння; роль суспільства та Церкви у вирішенні екологічних питань; приклади подолання наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; здійснення просвітницької роботи серед дітей та юнацтва з метою попередження катастроф такого масштабу в майбутньому.

Учасники: ліквідатори ЧАЕС, представники комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики,  науковці, викладачі та студенти, представники урядових і неурядових організацій та міжнародних інституцій з України, Білорусії, Німеччини, представники дипломатичних місій, ЗМІ.

Час проведення: 10.00, 14 квітня 2016 р.

Адреса: Київ, вул. Деревлянська, 13 (стара назва вул. Якіра, біля ст. метро “Лук’янівська”), актова зала Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського.

Додаткова інформація:

Комісія УГКЦ сприяння єдності християн