У Києві підсумували Акцію «Різдвяна зірка»

Цими днями, у Києві підсумували Акцію «Різдвяна зірка», яку було проведено у січні цього року.За словами організаторів, до цієї акції долучились 49 груп, а це близько 300 колядників. Підтримали її близько 2000 жертводавців. Активними учасниками акції стали Церковні громади та спільноти, молодіжні організації та окремі парафіяни. Реалізовували її зокрема в оселях парафіян, у церквах, організаціях, на підприємствах, у метро, підземних переходах, на Майдані, в магазинах, кафе та ресторанах, в дитячих садочках і на радіо.

Під час підсумкової зустрічі учасники обговорювали перебіг акції, труднощі, з якими стикались, позитивні моменти, ділились досвідом та емоціями від пережитих днів, а також складали плани на наступний рік.

Нагадаємо, що Акція «Різдвяна зірка» спонукає молодих людей в Різдвяний час звіщати радісну новину про народження Спасителя Світу і бути нею для тисячі потребуючих дітей. Діти, молодь та дорослі з 7 січня по 18 січня ходять від будинку до будинку з колядами, прославляють народження Христа, приносять мир в людські домівки і приймають пожертви на душпастирські та соціальні проекти на парафіях Київської архиєпархії УГКЦ для дітей та молоді.