У Київській Ахиєпархії розпочали акцію молитовної солідарності з жертводавцями та християнами цілого світі

З благословення Владики Йосифа Міляна, Єпископа-помічника Київської Архиєпархії, від свята Вознесіння до П’ятидесятниці в усіх парафіях Київської Архиєпархії вже традиційно проходять дні молитовної солідарності з жертводавцями та партнерами Київської Архиєпархії з-за кордону, та християнами у цілому світі.

«Для нас важливо усвідомлювати, що за кожною, навіть найменшою допомогою, стоять конкретні люди, праця та намір, які виходять з глибини християнської віри, братньої любові та солідарності з нами. Тому закликаємо кожного священника та мирянина Київської Архиєпархії долучитися до цієї молитовної ініціативи особисто та в колі своєї парафії», – розповідає про задум Економ Київської Архиєпархії Протоєрей Віталій Герасимів.

Молитовна солідарність Ініційована Київською архиєпархією покликана засвідчити всім партнерам і жертводавцям вдячність, визнання і взаємну турботу про їхні потреби.

Така ініціатива знайшла дуже позитивний відгук з боку наших партнерів, які у свою чергу поділилися з нами своїми потребами та актуальними намірами. Хтось потребує молитви за підтримку переслідуваних християн на Близькому Сході, хтось – за покликання до богопосвяченого життя, за новий церковний провід, за успішність структурних реорганізацій усередині конкретних єпархій та ін. Усі ці прохання-намірення разом із загальним описом наших доброчинців отримали всі священики Київської архиєпархії для детальнішого ознайомлення з ними своїх вірних і парафіян. Таким чином парафія має нагоду усвідомити глобальний характер Церкви і свого місійного служіння молитвою, що особливо актуально під час Декади місійності.

Пресслужба Київської Архиєпархії