У Київській Архиєпархії провели ряд заходів з нагоди Всесвітнього дня бідних

З нагоди Всесвітнього дня бідних, який у Католицькій Церкві  відзначали у неділю, 13 листопада 2022 року, у Київській Архиєпархії провели ряд заходів у підтримку потребуючих людей.

Зокрема у парафіях Київської Архиєпархії було організовано ряд соціальних акцій, під час яких священники разом зі своїми парафіянами надавали благодійну допомогу потребуючим та відвідували доми людей, які проживають у складних життєвих обставинах.

Як зазначає Синкел у справах соціального служіння Київської Архиєпархії, Протоієрей Роман Сиротич, чимало парафій Київської Архиєпархії провели у своїх громадах збірки продуктів, якими ділилися з людьми, що постраждали від війни. Колосальну роботу провели також волонтери та працівники благодійного фонду «Карітас-Київ» та осередків «Карітас» на Житомирщині, Вінниччині, Чернігівщині та Черкащині.

«Наші парафіяни, волонтери та соціальні працівники цими днями багато трудилися, щоб увага Церкви в особливий спосіб була прикута до бідних людей. Зокрема ми відвідали чимало осель постраждалих від війни людей, надали понад дві тисячі продуктових наборів, а також провели ряд соціальних заходів та тренінгів з дітьми, щоб у такий спосіб відвернути їхню увагу від негативу війни», – наголосив душпастир.

Він також додав, що важливо завжди пам’ятати про потребуючих людей, яких кожного дня зустрічаємо на вулицях, в магазинах, метро, чи просто в сусідніх будинках. «Всесвітній день бідного – це не один день у році, це 365 днів добра, які мають нас зближувати до Бога через увагу до бідної людини. А через це нам потрібно молитися за потребуючих, їм допомагати, реагувати на їхні потреби та всіляко підтримувати, щоб кожен з нас чувся відповідальним за духовний та економічний ріст нашого народу. Тож не відкладаймо добрих діл на завтра, а просто сьогодні почнімо творити милосердя супроти наших ближніх», – закликав о. Роман.

Пресслужба Київської архиєпархії