У Києві відбувся форум «Соціальне служіння людині»

Сьогодні, 3 жовтня 2020 року, у Києві в онлайн-форматі відбувся Загальноцерковний форум соціального служіння УГКЦ «Соціальне служіння людині».

З привітальним словом до учасників форуму звернувся Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав.

У своєму слові Патріарх зупинився над роздумами про Церкву: «Якою запам’ятається Церква людству і зокрема українському народові? – запитав Глава УГКЦ. – Відповідь на це запитання за словами Блаженнішого Святослава — соціальне служіння, Служіння потребуючим сьогодні набирає абсолютно глибшого значення ніж це було ще минулого року. Спонтанна та автентична відповідь на болі, потреби, кризи та труднощі сучасної людини є саме тим способом присутності Церкви у новому світі», – наголосив Глава Церкви.

За словами Предстоятеля УГКЦ це відбувається саме через здатність мобілізуватися для пошуку нових способів і форм служіння. Завдяки цьому можемо наблизитися до потребуючого і стати поруч. «Це є видом свідоцтва християнської віри, яке допоможе наново внести силу Божого Слова Христової Євангелії в новітню культуру, котра твориться на наших очах. Тому соціальне служіння є справді одним із ключових способів присутності Церкви у сьогоднішньому світі».

Зазначимо, що на форумі соціального служіння Київську Архиєпархію УГКЦ представляли парафіяльні спільноти Центрально-Східної України. Протоєрей Роман Сиротич, Синкел у справах соціального служіння Київської Архиєпархії УГКЦ, від імені Владики Йосифа привітав усіх учасників форуму та побажав всім наснаги та активної участі в здобутті нового досвіду. Відтак, під час засідань були презентовані зразки соціального служіння у різних регіонах України та світу.

Після обідньої перерви представники різних парафій Київської Архиєпархії презентували свої спільноти. Форум завершився підбиттям підсумків та обміном досвіду.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал

Якщо Ви бажаєте підтримати роботу медійних проєктів Церкви, то просимо Вас скласти пожертву скориставшись цією простою формою: https://bit.ly/2V9vVSw