У Києві відкрили виставку, присвячену 77 річниці з дня смерті Митрополита Андрея Шептицького

В Патріаршому Соборі Воскресінні Христового УГКЦ у Києві, відкрито виставку портретів видатних осіб УГКЦ під назвою: «Свідки Любові». З нагоди 77 річниці з дня смерті Митрополита Андрея Шептицького.

Кількість представлених портретів налічує близько тринадцяти: Митрополит Андрей Шептицький, Патріарх Йосип Сліпий, Архиєпископ Мирослав Любачівський, Блаженний Священномученик Климент Шептицький, Йосафат Коциловський, Кардинал Любомир Гузар та інші.

Особливістю цього проєкту є підтримка Парафії Святих Володимира і Ольги УГКЦ, с. Святопетрівське. Частина коштів з реалізації буде використана на будівництво храму.

Організатор виставки являється автор виконаних робіт Святослав Денисюк (художник-викладач Київської дитячої школи мистецтва № 5 обласної РДА). У березні 2021 року, Святослав Денисюк започаткував проєкт «Свідки Любові». Це серія портретів видатних осіб УГКЦ. Виконаних в авторській техніці графіки з використанням таких матеріалів; соус, сепія, вугілля. Автор робіт запрошує відвідати чудову експозицію та заглянути в історію Церкви УГКЦ крізь витвір мистецтва.

Виставка триватиме до 21 листопада 2021 року.

Адреса: ст. м. Лівобережна, вул. Микільсько-Слобідська, 5.

Пресслужба Київської Архиєпархії