У Києві урочистою молитвою відзначили 10-річчя інтронізації Блаженнішого Святослава

У неділю 28 березня 2021 року, відбулася урочиста Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди святкування 10-річчя інтронізації Блаженнішого Святослава. На Літургії були присутні митрополити і владики Української Греко-Католицької Церкви.
Зокрема в Літургії брали участь: Єпископ-помічник Київської архиєпархії Владика Йосиф Мілян, Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь Семенюк, Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин, Єпарх Стрийський владика Тарас Сеньків, Єпарх Коломийський владика Василь Івасюк, Екзарх Харківський владика Василь Тучапець, Єпарх Бучацький владика Дмитро Григорак, Екзарх Луцький владика Йосафат Говера, Екзарх Одеський владика Михайло Бубній; Єпископ Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства владика Степан Сус, Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії владика Теодор Мартинюк, Єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії владика Петро Лоза, Єпарх Кам’янець-Подільський владика Іван Кулик, Єпарх Чернівецький владика Йосафат Мощич.

Також священники з різних куточків України, Богопосвячені особи, прафіяни Патріаршого собору.

Більше інформації опублікуємо згодом.

Пресслужба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал

Якщо Ви бажаєте підтримати роботу медійних проєктів Церкви, то просимо Вас скласти пожертву скориставшись цією простою формоюhttps://bit.ly/2V9vVSw