У Курії Київської архиєпархії відбулося засідання Молодіжної комісії

Сьогодні, у приміщені Курії Київської архиєпархії відбулося засідання Молодіжної комісії, під час якого обговорили найближчі події з життя молоді у Церкві.

Зустріч очолив Протоєрей Віталій Марцинюк, Голова молодіжної Комісії Київської архиєпархії, разом з Протоєреєм Василем Чудійовичем, Канцлером та Протоєреєм Іваном Соханом, Економом. Також учасниками засідання стали представники кожного протопресвітерства, та священики відповідальні за молодіжні спільноти Київської архиєпархії.

Під час засідання було обговорено ряд викликів, які найближчим часом чекають на молодь Київської архиєпархії. Зокрема була представлена концепція загального архиєпархіального з’їзду молоді, а також час та місце його проведення. Окрім цього обговорили проведення реколекцій для молоді, молодіжної коляди, святкування Дня молоді, гаївок на Софійській площі, вишколу аніматорів, футбольного турніру, а також проведення архиєпархіальних прощ. Окремим пунктом обговорення були пропозиції щодо утворення місійних молодіжних груп.

Також під час зустрічі було прийнято ряд важливих пропозицій. Одна із них відноситься проведення парафіяльних таборів. Відтак вирішили щороку проводити три етапи молодіжних таборів, серед яких парафіяльний, деканальний та архиєпархіальний. Які відповідно мають проводитись на своїх рівнях. Так парафіяльний табір має проводитись на території парафії, деканальний в межах деканату, а загальноархиєпархіальний проводитимуть в іншому визначеному комісією місці.

Прес-служба Київської Архиєпархії