У КТДС відбувся день духовної віднови

У суботу, 22 жовтня 2022 року, у стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ відбувся день духовної віднови, який провадив о.Ілля Мамчак СУ, настоятель монастиря Св.Антонія Печерського монахів Студійського уставу в м. Обухів, що на Київщині.

Протягом суботнього дня духовної віднови, який є традиційним щомісячним елементом життя семінаристів спільнота КТДС провела весь час у тиші, спокої та молитві, а ієромонахом Іллею було виголошено три духовні науки-проповіді, зокрема під час Святої Літургії, опісля молитви часу VI, а також перед початком богослужіння Великої Вечірні.

У своїх роздумах отець поділився думками щодо смиренності, способів боротьби із гріховними помислами, витривалості у вірі, звернув увагу на важливість вдумливого читання текстів літургійних та богослужбових молитов.

Висловлюємо вдячність о.Іллі Мамчаку за присвчений ним час для нашої семінарійної спільноти, жертовне служіння та ділення його багатим душпастирським й монашим досвідом, адже можливість почути мудрість і роздуми богопосвяченої особи це дуже цінний момент для формування нас як семінаристів, що в майбутньому самі стануть провідниками духовного життя повірених нам церковних спільнот. Тож, нехай Всемилостивий Господь благословляє, освячує й наповнює, кріпить в здоров‘ї та відвазі у житті на многая і благая літа !

Медіа-центр КТДС