У Княжичах святкували храмовий празник

8 червня 2020 року, у Княжичах, що неподалік Києва, Владика Степан Сус, Єпископ Курії Верховного Архиєпескопа, очолив святкування парафіяльного празнику місцевої громади УГКЦ.

Напередодні місцеві парафіяни, спільно з проводом КТДС посадили алею з двадцяти лип навпроти семінарійного храму. Цю подію приурочили 10-літтю семінарійної спільноти та Всесвітньому дню охорони довкілля.

Під час Архиєрейської Божественної Літургії, Владика Степан Сус наголосив, що парафіяни мають велику можливість проповідувати Христову Євангелію усьому світу. Тому, християни мають своїми вчинками і життям щодня свідчити те, що є віруючими людьми.

Після завершення Літургії о. Петро Жук ректор семінарії, сердечно подякував усім, хто долучився до святкування храмового празника. Традиційно, вийшовши з храму, спільнота семінаристів КТДС та парохіяни Трьохсвятительської парохії у Княжичах зробили пам’ятне фото на фоні фасаду семінарійного храму.

Прес-служба Київської Архиєпархії

За матеріалами: КТДС