У Княжичах парафіяни та діти молились вервицю єдності і миру

23 жовтня 2022 року парафіяльна спільнота с. Княжичі, що на Київщині, разом із дітьми, що належать до катехетичної школи, під проводом братів-семінаристів долучилась до масштабної Церковної ініціативи «Мільйон дітей моляться на вервиці».

Як зазначають у медіа-центрі КТДС, спершу найменші парафіяни із їхніми батьками та цілою парафіяльною спільнотою храму Пресвятої Трійці, помолились Божественну Літургію, яку очолив о. Юрій Косач. Відтак усі доєднались до молитви на вервиці під проводом братів-семінаристів, які опікуються катехетичною школою. Усі піднесли до Господа свої щирі наміри й прохання, щоб на українських землях запанував мир та перемога.

Цікавим є те, що прилучившись до молитви на вервиці, її учасники стали частиною великої спільнотової ініціативи цілої Церкви. Адже «Мільйон дітей моляться на вервиці» це довірлива молитва, що немов стріла сягає до Бога і тому має таку велику й потужну силу. Така молитва є ефективним засобом для досягнення єдності, взаєморозуміння у сім’ях та настанні миру, а це особливо актуально в теперішній час воєнних випробувань.

Пресслужба Київської Архиєпархії