У храмі Пресвятої Трійці УГКЦ у Княжичах освятили нові ікони

Освячення пожертвуваних ікон здійснив ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії Протоєрей Петро Жук.

У своєму слові священник зазначив, що красу Божого храму звеличили дві нові ікони: Святої Матері Терези з Калькутти та Блаженної Йосафати Гордашевської, які пожертвувала до семінарійного храму сім’я Василя та Наталії Лудчаків.

Він також висловив слова вдячності жертводавцям за їхні старання у прикрашенні Дому Божого. Зокрема о. Петро подякував за те, що ці дві святі жінки, уприсутнені на іконах, своїм заступництвом допомагатимуть духовно зростати як парафіянам храму, так і семінаристам.

«Семінарійна спільнота щиро молиться за наших жертводавців та доброчинців, які спричиняються до звеличення краси Божого храму та просить Всемилостивого Бога, щоб воздав усім добродіям сторицею. У міцному здоров’ї бажаємо всім многих та благих літ!», – йдеться в повідомленні на сайті семінарії.

Прес-служба Київської Архиєпархії