У храмі УГКЦ на Аскольдовій могилі освятили нові дзвони

22 травня 2018 року, Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської архиєпархії, на парафії Святого Миколая Чудотворця УГКЦ на Аскольдовій Могилі освятив 51 дзвін-карильйон.

Цього дня на Аскольдовій могилі, з нагоди престольного празника парафії, Владика очолив Архиєрейську Божественну Літургію. По Її завершенні Владика звершив чин освячення церковних дзвонів. Разом з Єпископом співслужили духовенство Київського протопресвітерства на чолі з Митрофорним протоєреєм Ігорем Онишкевичем.

Звертаючись до вірних Владика зазначив: «Не кожному Єпископу таланить освячувати таке велике число дзвонів. Це справді здобуток! Думаю, що коли вони будуть встановлені, організуємо тут, біля дзвіниці симфонічний оркестр із дзвонами. Тоді ми зрозуміємо для себе, що значать дзвони не тільки для духовного, але й культурно-мистецького життя», – зазначив Архиєрей.

Як розповіли у парафії, пожертви на дзвони збирали усієї громадою. До цього благого діла долучилися відомі політики та громадські діячі. Звертаючись до жертводавців із подячним словом Владика сказав: «Я хочу сказати, що це ваш здобуток, це здобуток для всієї Церкви. Тому хай Господь Вам всім благословить, нехай святий Миколай своєю теплою рукою провадить вас по дорогах землі, до особистого і суспільного щастя. Україні миру, а вам усім здоров’я», – побажав Єпископ.