У Фастові відкрили виставку «Сакральний код моєї України»

16 травня 2019 року у Фастові, з нагоди Дня вишиванки відкрили виставку «Сакральний код моєї України».
Як розповів Протоєрей Віталій Марцинюк, парох парафії Святого Димитрія УГКЦ у місті Фастові, мета виставки – ознайомлення із вишивкою – багатством української землі: «У цьому вишиванні душа українського народу – його радості та страждання, усмішки та печалі. Особливо тепло на душі, коли одягаєш вишиванку. Ми вдячні Богові, що зберіг крізь роки переслідувань нашого люду, страждань та поневірянь цей невимовний скарб для усіх нас, щоб сьогодні гордо звати себе синами і доньками багатостраждальної Неньки України».
Священик також зазначив, що йому приємно, коли на рівні міста відбувається чимало заходів з нагоди цього свята і виразив слова вдячності Міському голові п. Михайлу Нетяжуку та гостям із Польщі за присутність на відкритті виставки: «Дякую о. Михайлу за гостинність, сім’ї Цяпич – п. Михайлу та п. Галі що натхненно збирають старовинну вишивку, спільноті Ліги жінок. А ще сердечно дякую п. Олі Якібчук, дуже скромній людині, парафіянці нашого храму, котра нещодавно відкрила у собі дар писати картини, зображати природу та квіти на полотні», – написав у соціальній мережі о. Віталій.
Прес-служба Київської Архиєпархії