У Фастові розпочався табір «Веселі канікули з Богом»

9 серпня 2021 року, при парафії святого Великомученика Димитрія УГКЦ у місті Фастів розпочався шести денний дитячий табір «Веселі канікули з Богом».

«Вже 15 років поспіль діти нашої парафії можуть провести частинку літа із Богом та своїми друзями з парафіяльної спільноти. Цього року близько п’ятдесяти дітей з Фастова, Волиці, Дмитрівки беруть активну участь у літній програмі християнського виховання. Забезпечують програму аніматори з Києва, які є учасниками Школи Християнського аніматора в отців Салезіян», – зазначають в повідомлені парафії.

«Діти – наше майбутнє, а Церква, як добра Мати дбає про добро кожної дитини та їх морально-етичне виховання. Ігри, банси, квести, пісні, а ще молитва, спілкування, море посмішок та чудових вражень – ось справжній відпочинок наших діточок» – зазначив парох громади протоєрей Віталій Марцинюк.

Пресслужба Київської Архиєпархії