У Фастові греко-католики вчилися покращувати взаємозв’язки у подружжі

24 лютого 2018 року, у парафії Великомученика Димитрія УГКЦ у Фастові, греко-католики вчилися покращувати взаємозв’язки у подружжі.

Як повідомив о. Ігор Гріщенко, Голова комісії Родини Київської архиєпархії, цього дня подружжя парафії отримали можливість чудово провести першу суботу Великого Посту: «Метою даного заходу було покращення взаємозв’язків у подружжі, щоб у світлі Великого Посту особливо призадуматися над любов’ю прощенням, та спілкуванням», – пояснює о. Ігор.
Він також розповів, що учасники заходу, а це вісім подружніх пар разом молилися, проводили командо-формуючі ігри, та слухали науки на тему «5 мов любові у подружжі», які висвітлювала психолог-консультант п. Тетяна Джуган. Окрім цього вони розважали над трьома ділами справедливості: молитвою, постом та милостинею між чоловіком і жінкою.

На завершення заходу о. Ігор Гріщенко висловив вдячність душпастирям парафії о. Віталію Марцинюку та о. Олегу Лучці з дружинами Таїсією та Катериною, а також п. Тетяні Джуган за організацію проведеного дня.