У день похорону папи Бенедикта XVI у Патріаршому соборі відбудуться заупокійні Богослужіння

5 січня 2023 року, у день похорону Папи Бенедикта XVI, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового відбудуться жалобні Богослужіння.

Архиєрейську Божественну Літургію о 9:00 год. очолить Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у співслужінні Владики Йосифа Міляна Єпископа-помічника Київської Архиєпархії та духовенства УГКЦ.

Заохочуємо у цей день усіх вірян єднатися у молитвах з Католицькою Церквою, щоб висловити Богові вдячність за достойне життя Папи Бенедикта XVI. Духовенство та вірян Київської Архиєпархії просимо по можливості особисто прибути до Патріаршого собору, щоб віддати особливу шану спочилому Папі Бенедикту XVI.

Пресслужба Київської Архиєпархії