У Дарницькому районі парафіяни УГКЦ підтримали Всецерковну благодійну акцію «День бідного»

17 листопада 2020 року соціальна команда парафії святих мучеників Бориса і Гліба УГКЦ у Дарницькому районі Києва, провела благодійну акцію для потребуючих людей.

«З нагоди «Дня бідного» наша парафія спільно з місцевими бібліотекарями провела акцію підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Цього дня о. Андрій Боднарук разом із соціальною командою парафії передав потребуючим людям пакунки, які заздалегідь приготували парафіяни», – йдеться в повідомленні парафії.

«Ця благодійна акція у нашій парафії триватиме стільки, скільки будемо молитись і служити Богу у Дарницькому районі. Це нічого нового, адже Церква від початку свого заснування Ісусом Христом, намагалася втілювати Господні Слова. Тому, дякуємо Блаженнішому Патріарху Святославу та владиці Йосифу, що повірили нам реалізувати таку важливу місію у Дарницькому районі», – зазначив о. Андрій.

Він також закликав, щоб у цей непростий час усі молились за бідних людей та за усіх жертводавців, а зокрема за працівників та волонтерів благодійного фонду Карітас-Київ.

«Світовий День Бідного – це не один день і навіть не один рік. Це час, який Бог нам дає, щоб ми були Людьми, дарували любов та тепло. За один день всього не зробимо! Дякую усім парафіянам, які відгукнулись на заклик Блаженнішого Патріарха Святослава і минулого місяця приносили до нашої парафії продукти та теплі речі, щоб поділитись ними із бідними людьми. Акція триває…», – написав о. Андрій у соціальній мережі.

Прес-служба Київської Архиєпархії