У Чернігові проводять соціальні ініціативи для ув’язнених

В березні 2020 року на парафії Святих Апостолів Петра і Павла УГКЦ у місті Чернігів будуть проводити збірку речей для ув’язнених.

Як розповідають організатори, вже багато років церква Різдва Пресвятої Богородиці опікується  жінками Чернігівської виправної колонії № 44. «Люди які знаходяться за гратами часто не мають можливості для отримання ззовні найелементарніших засобів гігієни, щоб підтримувати себе в належному стані. Цього року до Великодня оголошується збірка індивідуальних гігієнічних наборів для цих ув’язнених. Речі, які ми збираємо: шампунь, мило, зубна паста, зубна щітка, порошок для прання, туалетний папір, жіночі прокладки, господарське мило, печиво, цукор, мило для рук, чай в пакетиках. Звертаємось до вірних УГКЦ про допомогу у зібранні цих пакунків, адже добро робити разом легше», – йдеться в повідомлені.

Речі можна приносити до місцевого храму, та залишати в класі. Приймаються також грошові пожертви, на які будуть закуплені необхідні гігієнічні засоби.

Контакти :

097 630 64 04 – о. Роман Халус

093 436 75 64 – Анна Коваленко

Прес-служба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал