У Чернігові буде ще одна парафія УГКЦ

26 лютого 2017 року, в Сиропусну неділю відбулись установчі збори майбутньої парафії УГКЦ у місті Чернігів.
Голова зборів, а також майбутній адміністратор громади о. Юрій Логаза,  розповів присутнім про особливості реєстрації статуту та установчих документів релігійної громади. Під час зборів було прийнято статут парафії, та обрано покровителя – Святого Юрія Побідоносця. Присутні також проголосували склад душпастирської та економічної рад та ревізійної комісії даної громади.

Як розповів о. Юрій Логаза, ближчим часом планують офіційно зареєструвати громаду в державних органах. Окрім цього розпочали пошук приміщення для богослужінь та земельної ділянки для будівництва майбутнього храму УГКЦ в одному з мікрорайонів Чернігова.