У Білій Церкві греко-католики вчергове надали допомогу спортсменам та медичним установам міста

«Завжди поруч!» – саме під таким гаслом пройшла акція підтримки для хворих і персоналу лікарень медичних установ міста та гравців спортивного колективу.

Благодійний захід провели за сприяння благодійного фонду «Карітас-Київ» та завдяки постійній душпастирській опіці о. Євгена Мерімеріна, адміністратора парафії Блаженної княгині Ольги. Допомогу отримали ряд установ, серед яких Білоцерківський психо-неврологічний інтернат з геріатричним відділенням, Київська обласна дитяча лікарня №2 та Білоцерківська міська лікарня №1 (пульмонологічне відділення).

«Ми продовжили цікаву для нас форму співпраці з міським футбольним клубом «ФК Біла Церква» – повідомляє душпастир. «Географія походження гравців клубу не обмежується лише окремими містами чи навіть державою» зазначає священник, «А відтак, окрім духовної опіки, ми також намагаємося всіляко в матеріальний спосіб підтримати хлопців» – підсумував о. Євген.

Прес-служба Київської Архиєпархії