У Бердичеві дякували Богу за дар життя о. Івана Цихуляка

13 лютого 2019 року, парафіяни громади Святого Йосафата УГКЦ міста Бердичева дякували Богу за дар життя о. Івана Цихуляка, з нагоди ювілею 50-ти ліття.Саме цього дня виповнилась ювілейна дата відомого в місті та області душпастиря Української Греко-Католицької Церкви, пишуть у прес-службі парафії УГКЦ м. Бердичева: «З нагоди 50-літнього ювілею, теплі слова привітань та подяки за жертовне і невтомне служіння, пастирську мудрість та місійну діяльність склали Церковний комітет, парафіяни та творча молодь спільноти».

Священика привітали також представники релігійних та громадських організацій, наукових інституцій і військових частин. У привітальному слові представники міської влади та депутатського корпусу подякували ювіляру за світлий приклад душпастирської посвяти і величезний внесок у зміцненні духовного й культурного життя міста та Житомирщини: «Дорогий отче, ювіляре, сил Вам та Божих дарів, наснаги й здоров’я на многії і благії літа», – йшлось у привітаннях.

Прес-служба Київської Архиєпархії