«Тиждень з Богом і без гаджетів» – на Святошині відбувся християнський табір для дітей

В днях 23-28 серпня 2021 року, у при парафії Святого Йосафата УГКЦ у Святошинському районі столиці, відбувся денний християнський табір для підлітків та молоді.

Участь у таборі взяло 25 молодих осіб, які кожен день мали нагоду молитись на Божественній Літургії, спілкуватись та дискутувати про актуальність християнського вчення в реаліях життя сучасної молоді, а також брати участь в різноманітних іграх, конкурсах та бансах.

Четверо аніматорів, які цілковито віддавали свої знання та вміння впродовж табору, зуміли створити атмосферу для підлітків, щоб ті відчували себе в середовищі відкритості, щирості та любові.

«Табір для нашої парафіяльної молоді став доброю нагодою пізнати «ХТО ВОНИ» та віднайти свою автентичність в сучасному багатовекторному світі. Дуже приємно мені, як священнику, було почути репліку від дівчини 15 років, яка пробувши всі дні на таборі, поділилася своїми спостереженнями: «Тут цілком інша молодь, яку я дотепер знала, з нею, справді, весело і цікаво. Для себе я відкрила, що Церква – це не середовища де сумно і нецікаво, але навпаки, – де креативно і весело можна проводити час з Богом та своїми однолітками». Щиро сподіваюсь, що молодь, перемінена на таборі, зможе жити цією якісною зміною в себе в школі, на подвір’ї та в сім’ї» – підсумовує значення табору для підлітків Протоєрей Василь Чудійович, настоятель парафії.

Пресслужба Київської Архиєпархії