Церква на служінні людям

Карітас-Київ та сестри ЧСВВ об’єднали зусилля для допомоги людям. Зокрема, у наданні підтримки стареньким, лежачим та людям з інвалідністю.

За сприяння Карітас-Київ сестри відвідуючи людей у потребі надають посильну духовну та гуманітарну допомогу. «Цього разу вдалося надати допомогу продуктами харчування самотнім людям похилого віку, які не мають можливості вийти на вулицю, яким далеко шукати відкритих магазинів. Вони залишилися покинутими напризволяще. Але Церква зі своїм народом та пам’ятає про них. Саме місію допомоги та соціального служіння Церкви втілюють також сестри ЧСВВ», – зазначає. о. Роман Сиротич, Синкел соціального служіння Київської архиєпархії УГКЦ.

«Щиро дякую сестрам-монахиням за їх свідчення любові та добра, за їх служіння Богові та людям, за соціальне служіння у таких непростих умовах війни. Ця волонтерська праця сестер-монахинь – є прикладом жертвенності та відданості Богові, свідченням віри у ділах милосердя», – наголосив о. Роман.

Пресслужба Київської Архиєпархії