“Царський Бенкет” – дитячий табір у Княжичах

З 16 по 22 липня, 25 дітей села Княжичі, що на Київщині, під час літнього табору, разом з братами-семінаристами та аніматорами спільно вивчали найцікавіші деталі Божественної Літургії.

Цьогорічна тема табору присвячена саме поясненню цього центрального Богослужіння у житті кожного християнина.

Як розповідають учасники табору, кожен день розпочинався із вставання та спільної руханки, далі всі йшли на Літургію, а відтак снідали. Після короткої перерви співали пісень, слухали катехизацію, здобували нові навички на майстер-класах та проводили час, граючи у різноманітні ігри. Не обійшлось без запальних бансів та захоплюючих великих ігор, які допомагали краще згуртуватися та відчувати дружнє плече один одного.

«О 21:00 ми єдналися із всією Україною у спільній молитві, та з радісною втомою відходили до відпочинку, щоб набравшись сил, з новим натхненням, розпочати ще один чудовий день цього літа. Слава Богу за те, що дав нам нагоду провести цей чудовий літній час разом!», – зазначає брат Михайло Крамар, семінарист V курсу КТДС.