Постанови Четвертої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ

1 листопада 2018 року в Патріаршій резиденції у м. Києві відбулася Четверта сесія Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ. Публікуємо Постанови цієї сесії Синоду.

ПОСТАНОВИ

Четвертої сесії Синоду Єпископів
Києво-Галицької Митрополії УГКЦ
1 листопада  2018 року Божого, м. Київ, Патріарша  резиденція

1.       Ухвалити із внесеними поправками протокол третьої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії  Української Греко-Католицької Церкви.

2.      Взяти до уваги стан виконання Рішень третьої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії  Української Греко-Католицької Церкви.

3.      Взяти до уваги повідомлення отця Василя Чудійовича, голови робочої групи про стан втілення Стратегії розвитку Києво-Галицької Митрополії.

4.      Створити координаційну групу у складі прес-секретарів архиєпархії та екзархатів Києво-Галицької Митрополії:

А. Призначити отця Андрія Боднарука, прес-секретаря Київської архиєпархії УГКЦ, головою цієї групи.

Б. Доручити о. Андрію Боднаруку, прес-секретарю Київської архиєпархії УГКЦ, разом із членами координаційної групи розробити Комунікаційну стратегію Києво-Галицької Митрополії Української Греко-Католицької Церкви та представити на наступній сесії Синоду.

5.      Висловити готовність з боку архиєпархії та екзархатів Києво-Галицької Митрополії Української Греко-Католицької Церкви надавати духовну опіку національній скаутській організації ПЛАСТ.

6.      Визначити головною темою наступної сесії Синоду тему «Постійна формація і духовний супровід духовенства».

7.      П’яту сесію Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ провести в березні 2019 року Божого в м. Києві, у Патріаршій резиденції.

Ці  постанови набирають чинності 15 листопада 2018 року Божого

Голова Синоду