Священики УГКЦ відвідали старечий будинок у с. Дідівщина, що біля Фастова

16 березня 2017 року священики Білоцерківського протопресвітерства Київської архиєпархії, на чолі з Протопресвітером о. Віталієм Марцинюком, відвідали старечий будинок у с. Дідівщина, що біля Фастова.

На своїй сторінці у соціальній мережі о. Віталій повідомив: «Сьогодні здійснили соборування хворим, немічним, та одиноким. Зазвичай їдемо туди із дітками парафіяльної недільної школи, а сьогодні завітали із собором священиків, щоб помазати хворих єлеєм радості на здоров’я душі та тіла».

За словами священика цю акцію вдалось зорганізувати за підтримки БФ «Карітас-Київ», завдяки якому літнім людям було надано матеріальну допомогу у вигляді засобів гігієни та речей побуту: «Дякую о. Роману Сиротичу за допомогу, яку радо прийняла директор будинку Тетяна Іванівна. У рік соціального служіння це особливо актуально. Дякую усім нашим священикам Білоцерківського протопресвітерства», – зазначив священик.