Священик Київської архиєпархії в Ірпені взяв участь у засіданні круглого столу «Сильна родина – сильна Україна»

18 лютого 2016 р, у приміщенні Ірпінської міської бібліотеки, за ініціативи Міжконфесійної ради церков міста Ірпеня, відбувся круглий стіл на тему «Сильна родина – сильна Україна». Про це повідомляє сайт міста Ірпінь.

круглий стіл Ірпінь

У заході взяв участь о Мирослав Латинни, парох храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ в м. Ірпінь, а також заступник міського голови Наталія Семко, начальник відділу культури, національностей та релігії Євгенія Антонюк, начальник служби у справах дітей та сім’ї Алла Терещенко, активісти та представники інших релігійних громад.

Учасники круглого столу обговорювали заходи та стратегію співпраці органів місцевої влади та релігійної громадськості, які будуть спрямовані на укріплення та поширення традиційних християнських цінностей в нашому регіоні. Також, вивчали позитивний досвід такої співпраці громадської організації «Духовність» з міста Бровари.

За результатами круглого столу «Сильна родина – сильна Україна» прийнято рішення, що окреслює подальші напрямки сімейної політики та заходів спрямованих на поширення традиційних християнських цінностей у Приірпінні.

Наприкінці зустрічі, учасники подарували бібліотеці підбірку літератури присвячену проблемам сім’ї, шлюбу та вихованню дітей.

За матеріалами сайту міста Ірпінь